Συνιστώμενα sites:

Underground News

Τηλέπλαγκτοι Πλάναι
 

Επικοινωνία

Χρησιμοποιήστε την παρακάτω φόρμα για να επικοινωνήσετε μαζί μας χωρίς να γράψετε στο φόρουμ.

Παρακαλούμε να συμπληρώσετε όλα τα πεδία με αστερίσκο και να είστε σύντομος και περιεκτικός.

Ονομα Αποστολέα:
Τηλέφωνο Αποστολέα:
e-mail Αποστολέα (*):
Θέμα (*):
Μήνυμα (*):
 

 


Δημοσιεύστε!


"Ανένδοτος Αγώνας για την Μακεδονία..."

Mon Jan 21, 2019 10:51 am

Χιλλιαδες στο Βελιγραδι για Πουτιν

Sun Jan 20, 2019 10:06 am

Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΠΟΥ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΟΝ ΤΣΙΠΡΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ.

Sat Jan 19, 2019 9:53 am

Η Μεγαλη Αλβανια Χτιστηκε Εδω...

Fri Jan 18, 2019 6:06 pm

Η ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΡΑΜΠ ΑΠΟ ΣΥΡΙΑ, ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ, ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ..

Wed Jan 16, 2019 9:17 pm

ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΙΒΑΝΟΦ Ο ΖΑΕΦ;

Tue Jan 15, 2019 10:22 pm

Καμμένος: Προτιμούμε της Η.Π.Α. από την Ε.Ε.

Mon Jan 14, 2019 4:18 pm

Συνεχίζονται οι ταραχές στη Γαλλια

Sat Jan 12, 2019 9:36 pm

ΤΟ EURASIA GROUP ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΜΑΥΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΑΞΗ....

Thu Jan 10, 2019 2:24 am

Ελλάντα, σαπίλα...

Wed Jan 09, 2019 7:20 pm

Η διαδικασία δημιουργίας του 4ου Ράιχ

Tue Jan 08, 2019 1:45 pm

Τι Παίζεται στις ΗΠΑ....

Tue Jan 08, 2019 1:08 am

Κι άσε τον παλιόκοσμο να λέει...

Mon Jan 07, 2019 8:00 pm

ΟΙ ΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Mon Jan 07, 2019 4:04 am

Τσουτσέκι των αμερικάνων

Sat Jan 05, 2019 8:26 pm

Προβοκατσια του Ναρκοεμπορου Ραμα - Αλβανια

Sun Dec 30, 2018 12:17 pm

Το Su-57 και οι S-400: Πολύτιμα εργαλεία της ρωσικής εξωτερι

Sat Dec 29, 2018 4:08 pm

Αντί ευχετήριας κάρτας

Sat Dec 29, 2018 1:48 pm

"Τον χαβά του" ο Άνθιμος...

Thu Dec 27, 2018 10:17 pm

ΕΠΙΣΗΜΟ: ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΑΝΑΤΙΝΑΞΗ Η 11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Tue Dec 25, 2018 4:36 pm

Σχέδιο ΗΠΑ για καταστροφή της γέφυρας Κερτς στην Αζοφική

Tue Dec 25, 2018 1:51 pm

Τραμπ: Να Πέσει η Μει

Tue Dec 11, 2018 5:05 pm

Ψόφησε

Sun Dec 09, 2018 12:09 am

Περί της "κλιματικής αλλαγής".

Sat Dec 08, 2018 9:31 pm

Θεσσαλονικη Ουτε Φυγη ουτε Υποταγη

Fri Dec 07, 2018 11:17 am

"Κωλοτούμπα" του ΚΚΕ, a la 1973;

Mon Dec 03, 2018 11:58 pm

Οι Αντιφά στην θεωρία και στην πράξη

Sun Dec 02, 2018 12:35 am

ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΝΑ ΦΟΒΗΘΕΙ Ο ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ!

Fri Nov 30, 2018 8:22 am

Πάγκαλος: ''Ζω με 370 ευρώ το μήνα''

Mon Nov 26, 2018 11:45 pm

...Σχολείο Γερμανικών!!!

Sun Nov 11, 2018 2:36 am

Παραίτηση Κοτζιά: ΠΑΓΟΣ στους πάντες.

Sun Nov 04, 2018 11:41 pm

Πατος Ξανα η Μερκελ Κλαινε οι Συριζαιοι

Mon Oct 29, 2018 12:36 pm

ΜΗΤΣΟΣ

Sat Oct 27, 2018 6:51 pm

Βέλγιο: Γουστάρουμε να τα ακουμπάμε χονδρά στο θείο Σαμ.

Fri Oct 26, 2018 3:35 pm

Μεγάλη λέρα ο μακαρίτης...

Fri Oct 26, 2018 12:19 pm

Αραβικό χιούμορ;

Fri Oct 26, 2018 12:58 am

Το τσουτσέκι και η "Δημοκρατία"...

Wed Oct 24, 2018 11:40 pm

Μαζι σου φιλε

Wed Oct 24, 2018 12:20 am

Ο ΖΑΕΦ, "ΒΡΗΚΕ" ΤΟΥΣ 8 ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ

Mon Oct 22, 2018 11:07 pm

Κίνημα

Sun Oct 21, 2018 4:11 pm

ΚΚΕ=Πιο Συριζα απο Συριζα

Thu Oct 18, 2018 9:19 am

«Mocking of Christ»: Μια ακόμα ΘΡΥΑΛΛΙΔΑ στα Σκόπια.

Wed Oct 17, 2018 11:29 am

Ο ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ ΠΑΣΤΟΡΑ......

Sun Oct 14, 2018 12:37 am

ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΕ Ο ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ Γ. ΛΟΥΚΑΣ..

Thu Oct 11, 2018 10:32 am

ΕΛΜΕ Λέσβου: "ΟΙ λαθροέποικοι να λέγονται ΛΑΘΡΟΕΠΟΙΚΟΙ!

Wed Oct 10, 2018 12:09 pm

Άνοιξε τα Σύνορα ο Ερντογαν

Tue Oct 09, 2018 6:25 pm

Γερμανική υπονόμευση με «ανακάλυψη» εθνοτήτων στα Βαλκάνια

Mon Oct 08, 2018 11:25 pm

Κυνηγάνε Γονείς στη Χίο για τους Λαθρο

Mon Oct 08, 2018 11:07 pm

ΙΤΑΛΙΑ: ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΓΙΑ Ε.Ε Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ 5 ΑΣΤΕΡΩΝ - ΛΕΓΚΑΣ...

Sun Oct 07, 2018 9:41 pm

Μουφα Δημοψηφισμα στα Σκοπια

Mon Oct 01, 2018 11:47 pm