Συνιστώμενα sites:

Underground News

Τηλέπλαγκτοι Πλάναι
 

Επικοινωνία

Χρησιμοποιήστε την παρακάτω φόρμα για να επικοινωνήσετε μαζί μας χωρίς να γράψετε στο φόρουμ.

Παρακαλούμε να συμπληρώσετε όλα τα πεδία με αστερίσκο και να είστε σύντομος και περιεκτικός.

Ονομα Αποστολέα:
Τηλέφωνο Αποστολέα:
e-mail Αποστολέα (*):
Θέμα (*):
Μήνυμα (*):
 

 


Δημοσιεύστε!


Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΠΟΥ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΟΝ ΤΣΙΠΡΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ.

Fri Nov 16, 2018 1:01 pm

Ελλάντα, σαπίλα...

Thu Nov 15, 2018 2:57 pm

Τραμπ: Να Πέσει η Μει

Thu Nov 15, 2018 1:27 pm

...Σχολείο Γερμανικών!!!

Sun Nov 11, 2018 2:36 am

Προβοκατσια του Ναρκοεμπορου Ραμα - Αλβανια

Fri Nov 09, 2018 8:11 pm

Τι Παίζεται στις ΗΠΑ....

Fri Nov 09, 2018 10:47 am

Παραίτηση Κοτζιά: ΠΑΓΟΣ στους πάντες.

Sun Nov 04, 2018 11:41 pm

Οι Αντιφά στην θεωρία και στην πράξη

Sat Nov 03, 2018 9:46 am

Πατος Ξανα η Μερκελ Κλαινε οι Συριζαιοι

Mon Oct 29, 2018 12:36 pm

ΜΗΤΣΟΣ

Sat Oct 27, 2018 6:51 pm

Βέλγιο: Γουστάρουμε να τα ακουμπάμε χονδρά στο θείο Σαμ.

Fri Oct 26, 2018 3:35 pm

Μεγάλη λέρα ο μακαρίτης...

Fri Oct 26, 2018 12:19 pm

Αραβικό χιούμορ;

Fri Oct 26, 2018 12:58 am

Το τσουτσέκι και η "Δημοκρατία"...

Wed Oct 24, 2018 11:40 pm

Μαζι σου φιλε

Wed Oct 24, 2018 12:20 am

Ο ΖΑΕΦ, "ΒΡΗΚΕ" ΤΟΥΣ 8 ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ

Mon Oct 22, 2018 11:07 pm

Κίνημα

Sun Oct 21, 2018 4:11 pm

ΚΚΕ=Πιο Συριζα απο Συριζα

Thu Oct 18, 2018 9:19 am

«Mocking of Christ»: Μια ακόμα ΘΡΥΑΛΛΙΔΑ στα Σκόπια.

Wed Oct 17, 2018 11:29 am

Ο ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ ΠΑΣΤΟΡΑ......

Sun Oct 14, 2018 12:37 am

ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΕ Ο ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ Γ. ΛΟΥΚΑΣ..

Thu Oct 11, 2018 10:32 am

ΕΛΜΕ Λέσβου: "ΟΙ λαθροέποικοι να λέγονται ΛΑΘΡΟΕΠΟΙΚΟΙ!

Wed Oct 10, 2018 12:09 pm

Άνοιξε τα Σύνορα ο Ερντογαν

Tue Oct 09, 2018 6:25 pm

Η διαδικασία δημιουργίας του 4ου Ράιχ

Tue Oct 09, 2018 8:39 am

Γερμανική υπονόμευση με «ανακάλυψη» εθνοτήτων στα Βαλκάνια

Mon Oct 08, 2018 11:25 pm

Κυνηγάνε Γονείς στη Χίο για τους Λαθρο

Mon Oct 08, 2018 11:07 pm

ΙΤΑΛΙΑ: ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΓΙΑ Ε.Ε Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ 5 ΑΣΤΕΡΩΝ - ΛΕΓΚΑΣ...

Sun Oct 07, 2018 9:41 pm

Μουφα Δημοψηφισμα στα Σκοπια

Mon Oct 01, 2018 11:47 pm

Διπλή δόση γάλα.

Mon Oct 01, 2018 6:21 pm

ΤΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ.

Mon Oct 01, 2018 10:46 am

Πολύπολιτισμικά Σχολεία Γκέτο Αγγλια

Sat Sep 29, 2018 2:23 pm

ΟΙ ΛΑΘΡΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ..

Thu Sep 27, 2018 12:09 pm

Προβλήματα server

Thu Sep 27, 2018 9:04 am

Απόδοση ΜΕΤΑΜΕΛΕΙΑΣ στο "Πατάρι" ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΥΣ.

Tue Sep 18, 2018 1:05 am

Κουβέντα για το ΕΠΑΜ

Mon Sep 17, 2018 8:55 pm

Δήλωση ΚΚ Ουγγαρίας

Sat Sep 15, 2018 10:44 am

Νοθεία στις Σουηδικές εκλογές

Thu Sep 13, 2018 11:23 pm

Οι Σερβοι Ανεξαρτητοποιουνται στο Κοσοβο;

Sat Sep 08, 2018 6:05 pm

Καιγοντας Ελληνες Ζωντανους Υβριδικος Πολεμος

Sat Sep 01, 2018 1:08 am

"Φρόνιμα, γιατί θα σας φάει ο Maduro!"

Thu Aug 30, 2018 6:56 pm

ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΚΟΣΟΒΟ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΤΟΝΟΥΣ ΔΥΝΑΜΙΤΗ.....

Tue Aug 28, 2018 6:05 pm

ΕΞΑΡΘΡΩΘΗΚΕ ΜΚΟ ΣΤΗΝ ΛΕΣΒΟ; ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΚΟ ΕΧΕΙ Η ΦΑΒΑ;

Tue Aug 28, 2018 5:33 pm

Έριξαν την Γέφυρα στην Ιταλία;

Mon Aug 27, 2018 10:05 am

Γνωριζαν οι Μπατσοι τους Δολοφονους στην Ακροπολη...

Sun Aug 26, 2018 7:44 pm

Επίθεση προσφύγων με μαχαίρι σε περαστικό στη Θήβα

Thu Aug 23, 2018 12:02 pm

Απεργία αλά ''αμερικλανικά''

Tue Aug 21, 2018 6:53 pm

ΝΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΚΡΑΣΙ ΤΟΥ Ο ΕΡΝΤΟΓΑΝ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΛΛΗΝΕΣ...

Fri Aug 17, 2018 10:39 pm

Άνοιξε η κερκόπορτα στην Κούβα...

Mon Aug 13, 2018 8:43 pm

Ο ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΥΠΕΡΙΣΧΥΣΕ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΤΟΥ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ..

Sun Aug 12, 2018 10:15 am

Αλλοιώνεται το DNA των Ελλήνων

Tue Aug 07, 2018 12:51 pm