patari.org Αρχική σελίδα patari.org
Χώρος συζήτησης της πατριωτικής αριστεράς
 
 Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Καζάκης: Από αποτυχία σε αποτυχία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 145, 146, 147  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να τροποποιήσετε συζήτηση σ' αυτή    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
EM
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 3:55 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Anonymous έγραψε:
Ξέρεις αν κάποιος τον πιει παραπάνω από μία φορά, αρχίζει και του αρέσει.
Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς.

ΕΜ έγραψε:

Και ξεχνάς ότι μερικοί μερικοί μέσα στην Ελληνική κοινωνία είναι σεσημασμένοι απατεώνες και με μια ερώτηση μαθαίνουμε τα πάντα για το βρώμικο ποιόν τους.


Ο Δημητράκης σας ΠΟΙΟΣ ΔΙΑΟΛΟΣ είναι, ξέρετε να μας πείτε;!!!


Με μια ερώτηση; Τι λες βρε αγόρι μου;
Έχεις τέτοιες γνωριμίες εσύ και ο Υπερατλαντικός; Πέφτω από τα σύννεφα!

Και ο Καζάκης δεν είναι σεσημασμένος;
Τι λες βρε αγόρι μου; Πως θα το αντέξω τώρα εγώ αυτό;

Τι ήπια ακριβώς ξέρω πάντα. Πάντως όχι ότι πίνεις εσύ και δεν μας δίνεις.
Ραελιανό απολειφάδι, με 5 τηλέφωνα σε ΕΠΑΜίτες νυν και πρώην, και επειδή η Ελλάδα είναι χώρα ΜΙΚΡΗ εύκολα μαθεύτηκε ποιος είναι ο Χρηστάρας.
Ο Δημητράκης σου ποιος είναι; Σε ξαναρωτάω. Φούστα κλαρωτή, 12ποντο και 12θεισμός όμως ε; Δεν απαντάμε στις σκληρές ερωτήσεις. Τσούζει το καρπούζι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 4:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EM έγραψε:
Anonymous έγραψε:
Ξέρεις αν κάποιος τον πιει παραπάνω από μία φορά, αρχίζει και του αρέσει.
Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς.

ΕΜ έγραψε:

Και ξεχνάς ότι μερικοί μερικοί μέσα στην Ελληνική κοινωνία είναι σεσημασμένοι απατεώνες και με μια ερώτηση μαθαίνουμε τα πάντα για το βρώμικο ποιόν τους.


Ο Δημητράκης σας ΠΟΙΟΣ ΔΙΑΟΛΟΣ είναι, ξέρετε να μας πείτε;!!!


Με μια ερώτηση; Τι λες βρε αγόρι μου;
Έχεις τέτοιες γνωριμίες εσύ και ο Υπερατλαντικός; Πέφτω από τα σύννεφα!

Και ο Καζάκης δεν είναι σεσημασμένος;
Τι λες βρε αγόρι μου; Πως θα το αντέξω τώρα εγώ αυτό;

Τι ήπια ακριβώς ξέρω πάντα. Πάντως όχι ότι πίνεις εσύ και δεν μας δίνεις.
Ραελιανό απολειφάδι, με 5 τηλέφωνα σε ΕΠΑΜίτες νυν και πρώην, και επειδή η Ελλάδα είναι χώρα ΜΙΚΡΗ εύκολα μαθεύτηκε ποιος είναι ο Χρηστάρας.
Ο Δημητράκης σου ποιος είναι; Σε ξαναρωτάω. Φούστα κλαρωτή, 12ποντο και 12θεισμός όμως ε; Δεν απαντάμε στις σκληρές ερωτήσεις. Τσούζει το καρπούζι...


Το ότι τσούζει το καρπούζι φαίνεται.

Θα σε μαλώσω όμως. Δεν μου είσαι καθόλου καλός στα μαθηματικά. Τη μία ερώτηση μου την έκανες πέντε τηλέφωνα.
Επιστροφή στην κορυφή
EM
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 4:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μία είναι η ερώτηση:

Τι εστί ο Χρηστάρας και οι Θάλιες και τι σχέση έχει μαζί του ο Καζάκης ;

Μία ερώτηση σε 2 τηλεφωνήματα παραμένει ΜΙΑ ερώτηση σε 2 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
Δεν είναι 2 οι ερωτήσεις. Μια είναι.

Εσύ θα μου απαντήσεις ποτέ σε όσα σε ρωτάω δωδεκαθειστή με τα 12ποντα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 4:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EM έγραψε:
Μία είναι η ερώτηση:

Τι εστί ο Χρηστάρας και οι Θάλιες και τι σχέση έχει μαζί του ο Καζάκης ;

Μία ερώτηση σε 2 τηλεφωνήματα παραμένει ΜΙΑ ερώτηση σε 2 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
Δεν είναι 2 οι ερωτήσεις. Μια είναι.

Εσύ θα μου απαντήσεις ποτέ σε όσα σε ρωτάω δωδεκαθειστή με τα 12ποντα;



Έλεος! Τα πέντε τηλέφωνα τα έκανες δύο.
Κάπως έτσι έκανες και την απάντηση που έλαβες: Ξεφορτώσου μας ρε βλαμμένο. Ολόκληρη ιστορία με δράκους, μάγισσες και το κακό συναπάντημα.

Πάμε πάλι. Στις 29 Ιουνίου 2013 δηλώνεις για τον Χρηστάρα: Ούτε τον ξέρουμε, ούτε ποτέ έχουμε πατήσει στα μαγαζιά του.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 5:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Anonymous έγραψε:
EM έγραψε:
Μία είναι η ερώτηση:

Τι εστί ο Χρηστάρας και οι Θάλιες και τι σχέση έχει μαζί του ο Καζάκης ;

Μία ερώτηση σε 2 τηλεφωνήματα παραμένει ΜΙΑ ερώτηση σε 2 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
Δεν είναι 2 οι ερωτήσεις. Μια είναι.

Εσύ θα μου απαντήσεις ποτέ σε όσα σε ρωτάω δωδεκαθειστή με τα 12ποντα;



Έλεος! Τα πέντε τηλέφωνα τα έκανες δύο.
Κάπως έτσι έκανες και την απάντηση που έλαβες: Ξεφορτώσου μας ρε βλαμμένο. Ολόκληρη ιστορία με δράκους, μάγισσες και το κακό συναπάντημα.

Πάμε πάλι. Στις 29 Ιουνίου 2013 δηλώνεις για τον Χρηστάρα: Ούτε τον ξέρουμε, ούτε ποτέ έχουμε πατήσει στα μαγαζιά του.


Κι επειδή εγώ δεν είμαι Ποπίτσα για να αφήνω τον άλλο στα σχοινιά αλλά τον βγάζω KNOCK OUT γιατί τόσο μαλακοπίτουρας είσαι κι εσύ και οι όμοιοί σου εδώ μέσα να σου θυμίσω ότι

στις 29 Ιουνίου 2013 μαζί με το ¡’Ούτε τον ξέρουμε, ούτε ποτέ έχουμε πατήσει στα μαγαζιά του’’, δηλώνεις επίσης: ¡’Αυτά τα γράφουν οι ΔΙΚΟΙ σας στο πατάρι!!!’’

Που σημαίνει σε απλά Ελληνικά ότι ΠΟΤΕ δεν πήρες ΚΑΝΕΝΑ τηλέφωνο πουθενά!

Το μόνο που κάνεις είναι να παπαγαλίζεις την παπαριά του κάθε πικραμένου που γράφει τις φαντασιώσεις του.

Το ψέμα θέλει μνήμη λέει ο σοφός λαός μας!

Κι εσύ και οι παρέα σου είστε ΤΟΣΟ ΨΕΥΤΕΣ όσο ΦΑΙΝΕΣΤΕ!
Επιστροφή στην κορυφή
Υπεραστικός
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 5:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαζακοτρολολού έχεις πολύ γέλιο.

Κάτι τέτοιες μαλακίες σας λέει ο χοντρός στα σεμινάρια κλειστού τύπου που τα σκάτε κιόλας κασεράτα και σας έχει εξαφανίσει το μυαλό.

Ταυτόχρονα , ως συνήθως , με όλες τις ιστορίες εδώ μέσα, δεν απαντάς ποτέ και σε τίποτα. Και τι να πεις μωρή κακομοίρα ;

Οτι έχεις αναλάβει την υπεράσπιση αυτού που φτύνει το 99.1 % του λαού ;Οτί περί Επίκουρου πυραμιδάκια το κάνεις από το πρωί ΚΟ-ΚΟ-ΚΟ ;

Αφού καταφέρατε ακόμα και τον Χάρρυ Κλυν να σας τα χώσει, συγχαρητήρια θερμά βρε ! Κι επειδή είπαμε, ούτε μνήμη χρυσόψαρου δεν έχεις....μ
ήπως γίνατε και θέμα στο Ράδιο Αρβύλα ;
Μήπως ακόμα κι ο Τζιμάκος σας τα έχωσε ;

Εντάξει όλοι αυτοί είναι εχθροί του λαού κι έχει μείνει ο χοντρός με τους κυπατζήδες απόστρατους του κώλου να μας υπερασπίσει !

Πως για τους 9 μήνες του Χρηστάρα-Επαμάρα μέλι γάλα που τον διαφημίζατε ως το "πρότυπο συνεταιρισμού" φταίει μόνο το τομάρι ο Χατζηπετρής ;

Πάρε σημαιάκι, πυρσό, φόρα κονκάρδα, βάλε και 10 αυτοκόλλητα και γίνε σαν τον ταξίαρχο Θεοχάρη στην έκδοση του Σεφερλή και απάγγειλε τον όρκο σου , αφού πληρώσεις πρώτα για να πάρεις και κάρτα μέλους.

Κι όταν τα κάνεις όλα αυτά , έλα ξανά εδώ να γράφεις ασυνάρτητα επιχειρήματα, σαν κι αυτά των "σεμινάριων".

Οι πάντες σας έχουν καταλάβει για το πόσο τελειωμένοι είστε.

Είδος για λύπηση
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 8:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είχατε πάρτυ και δεν με καλέσατε; Κακά παιδιά… ντα ντα θα σας κάνω.

Η Ποπάρα ρε κάνει αβάντα στο Χαρούλι.

Έχει βάλει το γνωστό του Dirty Harry και σχολιάζει…

Κύριε Καζάκη, τι δουλειά είπαμε ακριβώς πως κάνετε; Πώς βγάζετε τα... προς το ζειν;
Πόπη Σουφλή


ΠΟΙΟΣ Η ΠΟΠΑΡΑ. Πεθαίνω λιώνω σβήνω.
Αναρτήσεις και σχόλια στη χαβούζα της.

Παράθεση:
Δευτέρα 17 Ιουνίου 2013
Τσίπρας σε Σαμαρά: Τελειώσατε

Και σχολιάζει:
Σαν να άκουγες τον Ανδρέα Παπανδρέου, ένα πράμα... αλλά χωρίς τις ικανότητες του πατέρα του Γιωργάκη... και μετά ήρθε η τραγωδία στην Ελλάδα...
Πόπη Σουφλή


Παράθεση:
Τρίτη 20 Νοεμβρίου 2013
Ο Τσίπρας θέλει ένα νέο αντιμνημονιακό κόμμα στην Κεντροαριστερά
Και σχολιάζει:
Σχόλιο attikanea: Το υπάρχον σάπιο πολιτικό σύστημα, ψάχνει τρόπους επιβίωσής του μέσα από νέες... "παρθενογεννέσεις"


Το καλυτερότατο
Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2013
Ανάρτηση! Alert! Alert! Δείτε τίτλο!

ΕΜΕΤΟΣ: ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΣΙΠΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ Ο ΙΕΡΩΝΥΜΟΣ - Ε, ΡΕ ΕΛΛΗΝΙΚΕ ΛΑΕ (ΑΥΤΟ-) ΒΑΣΑΝΙΣΜΕΝΕ, ΠΩΣ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΤΣΙ ΟΛOI TOΥΣ ΣΥΝΕΧΩΣ;

Εμετός Κα Ποπάρα εμετός.
Τι δουλειά είπαμε ακριβώς πως κάνετε; Πώς βγάζετε τα... προς το ζειν;
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 8:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ έγραψε:
Είχατε πάρτυ και δεν με καλέσατε; Κακά παιδιά… ντα ντα θα σας κάνω.

Η Ποπάρα ρε κάνει αβάντα στο Χαρούλι.

Έχει βάλει το γνωστό του Dirty Harry και σχολιάζει…

Κύριε Καζάκη, τι δουλειά είπαμε ακριβώς πως κάνετε; Πώς βγάζετε τα... προς το ζειν;
Πόπη Σουφλή


ΠΟΙΟΣ Η ΠΟΠΑΡΑ. Πεθαίνω λιώνω σβήνω.
Αναρτήσεις και σχόλια στη χαβούζα της.

Παράθεση:
Δευτέρα 17 Ιουνίου 2013
Τσίπρας σε Σαμαρά: Τελειώσατε

Και σχολιάζει:
Σαν να άκουγες τον Ανδρέα Παπανδρέου, ένα πράμα... αλλά χωρίς τις ικανότητες του πατέρα του Γιωργάκη... και μετά ήρθε η τραγωδία στην Ελλάδα...
Πόπη Σουφλή


Παράθεση:
Τρίτη 20 Νοεμβρίου 2013
Ο Τσίπρας θέλει ένα νέο αντιμνημονιακό κόμμα στην Κεντροαριστερά
Και σχολιάζει:
Σχόλιο attikanea: Το υπάρχον σάπιο πολιτικό σύστημα, ψάχνει τρόπους επιβίωσής του μέσα από νέες... "παρθενογεννέσεις"


Το καλυτερότατο
Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2013
Ανάρτηση! Alert! Alert! Δείτε τίτλο!

ΕΜΕΤΟΣ: ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΣΙΠΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ Ο ΙΕΡΩΝΥΜΟΣ - Ε, ΡΕ ΕΛΛΗΝΙΚΕ ΛΑΕ (ΑΥΤΟ-) ΒΑΣΑΝΙΣΜΕΝΕ, ΠΩΣ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΤΣΙ ΟΛOI TOΥΣ ΣΥΝΕΧΩΣ;

Εμετός Κα Ποπάρα εμετός.
Τι δουλειά είπαμε ακριβώς πως κάνετε; Πώς βγάζετε τα... προς το ζειν;


Οι αναρτήσεις του Νοεμβρίου είναι του 2012.
Επιστροφή στην κορυφή
καμιά δουλειά
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 8:54 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν είναι ντροπή.

ακόμα κι αυτή του σώγαμπρου.

Είναι γνωστό πως ο ανεπάγγελτος και χωρίς πτυχίο σιτίζεται και βιοπορίζεται με την περιουσία του πεθερού.
Επιστροφή στην κορυφή
fantoma



Συμμετέχουν: 07 Ιούλ 13
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 9:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: δημοσκοπηση απο ανεμο αντιστασης. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EM έγραψε:
Τους ξαμόλησε ο γελοίος και ψηφίζουν 1000 φορές ο καθένας στα πολλ του κολ στο διαδίκτυο για να δείξουν ότι είναι πολλοί και κάνουν μπούγιο.
Είναι για κλωτσιές πια...

Παιδια ειμαι απο τους διαχειριστες του ανεμου αντιστασης.Η δημοσκοπηση δεν ειναι καθολου πειραγμενη.Τα ποσοστα του επαμ του χαζακη ειναι τοσο ψηλα γιατι κοινοποιουσαμε την δημοσκοπηση στην σελιδα "συμμορια της δραχμης" που εχει περασει σε χερια επαμιτων(διαγραφουν οσους τους πανε κοντρα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 9:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: δημοσκοπηση απο ανεμο αντιστασης. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fantoma έγραψε:
EM έγραψε:
Τους ξαμόλησε ο γελοίος και ψηφίζουν 1000 φορές ο καθένας στα πολλ του κολ στο διαδίκτυο για να δείξουν ότι είναι πολλοί και κάνουν μπούγιο.
Είναι για κλωτσιές πια...

Παιδια ειμαι απο τους διαχειριστες του ανεμου αντιστασης.Η δημοσκοπηση δεν ειναι καθολου πειραγμενη.Τα ποσοστα του επαμ του χαζακη ειναι τοσο ψηλα γιατι κοινοποιουσαμε την δημοσκοπηση στην σελιδα "συμμορια της δραχμης" που εχει περασει σε χερια επαμιτων(διαγραφουν οσους τους πανε κοντρα)



Βρε βλακοfantoma αυτό δεν το είδες;
Υπεραστικός έγραψε:
αν μάθεις και ποιός βρίσκεται πίσω από αυτό το blog τότε λύνεσαι από τα γέλια....

οβολός - Μπόγος - απάτες στη Δ.Ελλάδα - ομάδες μπάσκετ με τεράστια χρέη στο χιόνι κλπ...

ο "κοινωνικός τραπεζίτης"


Ούτε αυτό;
EM έγραψε:
Ρε τον Μπόγο ...!!!


Επιλεκτική και η δική σου όραση.
Όταν λέει το φιλαράκι ότι όλοι μια συμμορία είσαστε να το ακούτε.
Γουστάρω μέτωπο απατεώνων ενάντια στον Καζάκη.
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 9:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: δημοσκοπηση απο ανεμο αντιστασης. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έτσι να τα λένε κι αλλοι όχι μόνο εγώ.

Ορίστε βλέπετε πως γίνονται όλα ;

Ολοι ενάντια στον Καζάκη πια ;

Κι αυτός ο Σουργελάτος να σταματήσει !
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΟΥΡΓΕΛΑΤΟΣ
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 9:42 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: δημοσκοπηση απο ανεμο αντιστασης. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ έγραψε:
έτσι να τα λένε κι αλλοι όχι μόνο εγώ.

Ορίστε βλέπετε πως γίνονται όλα ;

Ολοι ενάντια στον Καζάκη πια ;

Κι αυτός ο Σουργελάτος να σταματήσει !



Ευχαριστώ Βαγγέλη με γλίτωσες από μεγάλο κόπο

ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ
Επιστροφή στην κορυφή
fantoma



Συμμετέχουν: 07 Ιούλ 13
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 10:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: δημοσκοπηση απο ανεμο αντιστασης. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Anonymous έγραψε:
fantoma έγραψε:
EM έγραψε:
Τους ξαμόλησε ο γελοίος και ψηφίζουν 1000 φορές ο καθένας στα πολλ του κολ στο διαδίκτυο για να δείξουν ότι είναι πολλοί και κάνουν μπούγιο.
Είναι για κλωτσιές πια...

Παιδια ειμαι απο τους διαχειριστες του ανεμου αντιστασης.Η δημοσκοπηση δεν ειναι καθολου πειραγμενη.Τα ποσοστα του επαμ του χαζακη ειναι τοσο ψηλα γιατι κοινοποιουσαμε την δημοσκοπηση στην σελιδα "συμμορια της δραχμης" που εχει περασει σε χερια επαμιτων(διαγραφουν οσους τους πανε κοντρα)



Βρε βλακοfantoma αυτό δεν το είδες;
Υπεραστικός έγραψε:
αν μάθεις και ποιός βρίσκεται πίσω από αυτό το blog τότε λύνεσαι από τα γέλια....

οβολός - Μπόγος - απάτες στη Δ.Ελλάδα - ομάδες μπάσκετ με τεράστια χρέη στο χιόνι κλπ...

ο "κοινωνικός τραπεζίτης"


Ούτε αυτό;
EM έγραψε:
Ρε τον Μπόγο ...!!!


Επιλεκτική και η δική σου όραση.
Όταν λέει το φιλαράκι ότι όλοι μια συμμορία είσαστε να το ακούτε.
Γουστάρω μέτωπο απατεώνων ενάντια στον Καζάκη.


Εσυ λες να μην ξέρω ποιοι είμαστε στο blog?αν η αι πι ηταν απο net cafe το blog θα ηταν του ιδιοκτήτη του cafe?Σου εξιγησα με ομορφο τροπο πως βγηκαν τα ποσοστα του επαμ.Το μπλοκ μαλιστα ειναι αντικαζακηκο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 07, 2013 10:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: δημοσκοπηση απο ανεμο αντιστασης. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fantoma έγραψε:
Anonymous έγραψε:
fantoma έγραψε:
EM έγραψε:
Τους ξαμόλησε ο γελοίος και ψηφίζουν 1000 φορές ο καθένας στα πολλ του κολ στο διαδίκτυο για να δείξουν ότι είναι πολλοί και κάνουν μπούγιο.
Είναι για κλωτσιές πια...

Παιδια ειμαι απο τους διαχειριστες του ανεμου αντιστασης.Η δημοσκοπηση δεν ειναι καθολου πειραγμενη.Τα ποσοστα του επαμ του χαζακη ειναι τοσο ψηλα γιατι κοινοποιουσαμε την δημοσκοπηση στην σελιδα "συμμορια της δραχμης" που εχει περασει σε χερια επαμιτων(διαγραφουν οσους τους πανε κοντρα)



Βρε βλακοfantoma αυτό δεν το είδες;
Υπεραστικός έγραψε:
αν μάθεις και ποιός βρίσκεται πίσω από αυτό το blog τότε λύνεσαι από τα γέλια....

οβολός - Μπόγος - απάτες στη Δ.Ελλάδα - ομάδες μπάσκετ με τεράστια χρέη στο χιόνι κλπ...

ο "κοινωνικός τραπεζίτης"


Ούτε αυτό;
EM έγραψε:
Ρε τον Μπόγο ...!!!


Επιλεκτική και η δική σου όραση.
Όταν λέει το φιλαράκι ότι όλοι μια συμμορία είσαστε να το ακούτε.
Γουστάρω μέτωπο απατεώνων ενάντια στον Καζάκη.


Εσυ λες να μην ξέρω ποιοι είμαστε στο blog?αν η αι πι ηταν απο net cafe το blog θα ηταν του ιδιοκτήτη του cafe?Σου εξιγησα με ομορφο τροπο πως βγηκαν τα ποσοστα του επαμ.Το μπλοκ μαλιστα ειναι αντικαζακηκο.


Μην τα λες σε μένα στα φιλαράκια εδώ από πάνω πέστα, τον ΕΜ και στον Υπεραστικό.

Βρείτε τα παιδιά, γιατί έχετε χάσει τη μπάλα.

Και πέρνα και μια βόλτα από την άλλη συμμορία, της δραχμής, να δεις τι μαλακίες έγραψες εδώ πριν λίγο.

Άι από δω τεμμάχια που μόλις σας ξεβρακώσουν το παίζετε τρελίτσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να τροποποιήσετε συζήτηση σ' αυτή    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 145, 146, 147  Επόμενη
Σελίδα 133 από 147

 
Μετάβαση στη:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Hellenic (Greek) by Alex Xenias - Διορθώσεις:Αλφόνσος Πάγκας