patari.org Αρχική σελίδα patari.org
Χώρος συζήτησης της πατριωτικής αριστεράς
 
 Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΟΧΗ!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Obelix



Συμμετέχουν: 08 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 3778

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 26, 2019 11:54 am    Θέμα δημοσίευσης: Εξόρμηση... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κόμμα της μειονότητας της Ανατολικής Θράκης...Και λαμβάνει μέρος σε όλη την επικράτεια;
_________________
ILS SONT FOUS, CES AMERICAINS!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
επισκέπτης
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 26, 2019 8:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταματείστε εσείς να αποκλείετε τα περαιτέρω σχόλια από όσους δεν σας αρέσουν και θα επανέλθω. Κι άλλες δυο φορές μετά από σοβαρά σχόλια δικά μου το κάνατε και σας άφησα γεια για μήνες ή χρόνια. Στα λόγια καλοί είστε, οι πιο κοντινοί μου από ολόκληρο το πολιτικό φάσμα. Σου/σας έχω μια απάντηση που 9 (εννιά) φορές δοκίμασα να στείλω και μου βγάζει 403. Όχι, τυχαία, φυσικά. Όσο επιμένετε να το παίζετε μαγκιά και αυταρέσκεια μεταξύ σας, κλεισμένοι στον χρυσελεφάντινο ιντερνετικό πύργο σας, άλλο μέλλον δεν έχετε.
Επιστροφή στην κορυφή
Obelix



Συμμετέχουν: 08 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 3778

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 26, 2019 8:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: "Easy, tiger!" Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισκέπτης έγραψε:
Σταματείστε εσείς να αποκλείετε τα περαιτέρω σχόλια από όσους δεν σας αρέσουν και θα επανέλθω. Κι άλλες δυο φορές μετά από σοβαρά σχόλια δικά μου το κάνατε και σας άφησα γεια για μήνες ή χρόνια. Στα λόγια καλοί είστε, οι πιο κοντινοί μου από ολόκληρο το πολιτικό φάσμα. Σου/σας έχω μια απάντηση που 9 (εννιά) φορές δοκίμασα να στείλω και μου βγάζει 403. Όχι, τυχαία, φυσικά. Όσο επιμένετε να το παίζετε μαγκιά και αυταρέσκεια μεταξύ σας, κλεισμένοι στον χρυσελεφάντινο ιντερνετικό πύργο σας, άλλο μέλλον δεν έχετε.


Όταν σου βγάζει "403", όπως συμβαίνει και σε εμένα συχνά, δες αν μπορείς να ελαττώσεις τις ΠΑΡΕΝΘΕΣΕΙΣ που εμφανίζονται στο κείμενό σου. Από ό,τι έχω αντιληφθεί, υπάρχει μέγιστος επιτρεπόμενος αριθμός. Ο λόγος μου είναι άγνωστος.

επισκέπτης έγραψε:
Σου/σας έχω μια απάντηση που 9 (εννιά) φορές δοκίμασα να στείλω και μου βγάζει 403. Όχι, τυχαία, φυσικά.


ΤΙ εννοείς "όχι τυχαία". Και μάλιστα..."φυσικά"! Ότι είσαι "θύμα συνομωσίας";

Κατά τα άλλα...Κριτικάρεις τους άλλους για..."αυταρέσκεια"!

_________________
ILS SONT FOUS, CES AMERICAINS!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
επισκέπτης
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 26, 2019 10:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οβελίξ, θα δοκιμάσω αυτό που έγραψες. Αν το άσταλτο κείμενο περιέχει πολλές παρενθέσεις, θα αλλάξω την διατύπωση. Μάλλον, θα γράψω άλλο τεςλείςω για να είμαι σίγουρος και θα ξαναδοκιμάσω. Από αύριο όμως, όχι απόψε, λόγω της ημέρας. Το 403 μου το έβγαλε όμως και χωρίς κείμενο προς δημοσίευση. Με το πάτημα του πλήκτρου "απάντηση" απλά.
Επιστροφή στην κορυφή
Μεταλληνός
Site Admin


Συμμετέχουν: 31 Μάρ 09
Δημοσιεύσεις: 1705

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 26, 2019 11:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισκέπτης έγραψε:
Σταματείστε εσείς να αποκλείετε τα περαιτέρω σχόλια από όσους δεν σας αρέσουν και θα επανέλθω. Κι άλλες δυο φορές μετά από σοβαρά σχόλια δικά μου το κάνατε και σας άφησα γεια για μήνες ή χρόνια. Στα λόγια καλοί είστε, οι πιο κοντινοί μου από ολόκληρο το πολιτικό φάσμα. Σου/σας έχω μια απάντηση που 9 (εννιά) φορές δοκίμασα να στείλω και μου βγάζει 403. Όχι, τυχαία, φυσικά. Όσο επιμένετε να το παίζετε μαγκιά και αυταρέσκεια μεταξύ σας, κλεισμένοι στον χρυσελεφάντινο ιντερνετικό πύργο σας, άλλο μέλλον δεν έχετε.


1)Φίλε επισκέπτη κάπου μας αδικείς. Κι' αυτό κατά την γνώμη μου συμβαίνει επειδή βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα. Κι' εγώ ο ίδιος έχω χάσει κείμενα (δεν είχα προνοήσει να τα βάλω στην μνήμη) με το "403" μέχρι να καταλάβω τί ακριβώς συνέβαινε. Δοκίμασε αυτά που σου λέει ο Obelix....

2)Είσαι λιγάκι ασαφής; ή κάνω λάθος; Ο λόγος που δεν συμμετείχα μέχρι τώρα στην συζήτηση, είναι επειδή δεν έχω καταλαβει ακριβώς ποιά είναι τα σημεία που διαφωνείς μαζί μας. Σε ένα απο τα κείμενά σου,(ας πάρουμε ένα παράδειγμα) μας αραδιάζεις όλα όσα λέμε τόσα χρόνια για την λαθρομετανάστευση και τις βασικές αιτίες που την προκαλούν, για να καταλήξεις στο τέλος λέγοντας. " Όλα αυτά τα γνωρίζετε. Αλλά και τί μ' αυτό;". Προσωπικά δεν κατάλαβα τι εννοείς. Μας κατηγορείς επειδή "τα ξέρουμε"; ή επειδή "ενώ τα ξέρουμε" δεν ....έχουμε μαζικοποιηθεί; Αν συμβαίνει το δεύτερο είναι πραγματικά ένα πολύ ενδιαφέρον ζήτημα. Γράψε, να το συζητήσουμε. Και μην μας το χτυπάς "θα γράψω και θα γράψω σαν να μας....απειλείς. Γράψε....

3)Είσαι νεαρός στην ηλικία; Ρωτάω επειδή αυτό που έγραψες "Όσο επιμένετε να το παίζετε μαγκιά και αυταρέσκεια μεταξύ σας, κλεισμένοι στον χρυσελεφάντινο ιντερνετικό πύργο σας, άλλο μέλλον δεν έχετε." παραπέμπει σε νεαρό, και δικαιολογείται. Αν είσαι μεγαλύτερης ηλικίας, θα σου πώ ότι εμείς εδώ στο "ΠΑΤΑΡΙ", το "μέλλον μας", το προσωπικό μας μέλλον εννοώ, εδώ και πάρα πολλά χρόνια, το έχουμε γράψει εκεί που δεν πιάνει ποτέ μελάνι......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 27, 2019 5:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Re: "...Κάνας Ρωμιός, ρε παιδιά;" Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Obelix έγραψε:
"Κόμμα ισότητας, ειρήνης και φιλίας"

Συμμετέχει στις "Ευρωεκλογές" (αν δεν κάνω λάθος, γαλάζια είναι τα "ευρωψηφοδέλτια").

Δεν ξέρω αν μου ξέφυγε κάτι, αλλά δεν φαίνεται να συμπεριλαμβάνει ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΑ.

ΤΙ υποτίθεται; Πως οι Λαθροέποικοι θα ψηφίσουν μαζικά τέτοια κόμματα και ονόματα; Αν ναι, ο ΣΥΡΙΖΑ που τους έφερε εδώ κατά μάζες και τους "ελληνοποίησε" υπολογίζοντας στην ψήφο τους, ίσως βρεθεί ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ.

Κατά τα άλλα...Οι Λαθροέποικοι είναι "ψυχή τε και σώματι υπέρ του κυβερνώντος κόμματος"!


'Aλλο παίζει, δες εδώ :
https://www.viadiplomacy.gr/mionotiko-komma-meteoro-vima-sto-parelthon/?fbclid=IwAR3huir66AX4jBz-mHJl3WDypUpB55PEfiPAxZHtdwSPDgUdvY49Cgr_vQM

και εδώ :

https://www.debpartisi.org/indexGR1.php?s=detayGR&id=5841
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 27, 2019 10:34 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αποχή και καταδίκη Συριζα σε Μυτιλήνη, Χίος, Σάμος και Κω. Κατρακύλα σε Φλόριντα για Μακεδονικό.
Ο προεκλογικος μποναμάς του Συριζα δεν λειτούργησε να κρατηθεί παραπέρα στην εξουσια.
Επιστροφή στην κορυφή
Αντιαμερικανος
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 27, 2019 11:16 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://www.kontranews.gr/KOINONIA/365191-Aytes-einai-oi-5-periohes-tis-Elladas-me-tin-megalyteri-apohi
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Hellenic (Greek) by Alex Xenias - Διορθώσεις:Αλφόνσος Πάγκας