patari.org Αρχική σελίδα patari.org
Χώρος συζήτησης της πατριωτικής αριστεράς
 
 Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΣΥΛΒΙΟ Ο ΑΚΤΥΠΗΤΟΣ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΤΑΡΙΦΟΔΙΑΙΤΟΣ
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 02, 2011 2:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΣΥΛΒΙΟ Ο ΑΚΤΥΠΗΤΟΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι καροί είναι πολύ δύσκολοι για όλους μας αλλά που και που χρειάζεται και λίγο γέλιο ρε παιδιά. Χρειάζεται πού και πού δεν νομίζετε;

Θα σας πω λοιπόν εγώ κάτι που μου μετέφερε ένας πελάτης προχτές για τον Μπερλουσκόνι. Ο άνθρωπος πραγματικά δεν "παίζεται"με τίποτα. Δεν πα να γίνεται χαμός γύρω του, δεν πα να καταρέουν τα πάντα! Αυτός τις γκομενίτσες του να έχει γύρω του, κι' απο κει και πέρα, ας πάνε όλοι να κουρεύονται...

Μου είπε λοιπόν ο πελάτης, οτι πριν λιγο καιρό, καμιά 10αριά δημοσιογράφοι του έκαναν διάφορες ερωτήσεις για τί άλλο; για το γνωστό θέμα. Για τις γκόμενές του. Σε κάποια στιγμή λοιπόν ο Σύλβιο τους λέει. "Κοιτάχτε ρε παιδιά πρέπει να σας ομολογήσω κάτι. Κι'εγώ ομοφυλόφιλος είμαι". Αμέσως λέει στην αίθουσα έπεσε νεκρική σιγή, κι οι δημοσιογράφοι είχαν αρχίσει να δαγκώνουν τα μικρόφωνα και τα μολύβια τους. Και συνεχίζοντας ο μεγάλος Σύλβιο τους λέει. "Είμαι ομοφυλόφιλος, αλλά επειδή μου αρέσει ο λεσβιακός έρωτας, πηγαίνω μόνο με γυναίκες".....

Είναι ή δεν είναι ακτύπητος;
Επιστροφή στην κορυφή
επισκέπτης
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 02, 2011 4:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικά, όλοι στην Ιταλία ξέρουν τι τσόγλανος είναι, αλλά όλοι του βγάζουν το καπέλλο γιατι είναι τέτοιος που είναι. Τυχαία είχε ως πρόσφατα πάνω από 60% δημοτικότητα; Κι αν τώρα την χάνει την δημοτικότητα, τούτο ουδεμία σχέση έχει με την λασποεκστρατεία των σεμνότυφων αγγλοσαξώνων που το παίζουν ηθικοί και παρθένες. Οι λέρες του πλανήτη! Αλλά, η κατάσταση της οικονομίας παγκόσμια έχει αλλάξει πια τόσο, που πλησιάζει κι η σειρά του να τον πάρει η μπάλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Hellenic (Greek) by Alex Xenias - Διορθώσεις:Αλφόνσος Πάγκας