patari.org Αρχική σελίδα patari.org
Χώρος συζήτησης της πατριωτικής αριστεράς
 
 Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Ανατρόμπας ένας εξαχρειωμένος νεοταξίτης πορνόγερος

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
μεταλίκ
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 06, 2012 1:31 am    Θέμα δημοσίευσης: Ανατρόμπας ένας εξαχρειωμένος νεοταξίτης πορνόγερος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

-Ανατροπέας- έγραψε:
...ευρωπεη?"
Γιατί να λέμε πέος;
Η ψωλή-ψωλάρα-πούτσα, καυλί, παλούκι, δεν ανταποκρίνονται;
Σιγά μην πω στη νέα μου σύντροφο:
Αγαπητή μου, να εισχωρίσω το πέος μου, μέσα στο αιδείον σου;
Μαζί με τη χυλόπιτα, θα φάω και τακουνιά, από το 12 ποντο.
...Και μετά, θα γυαλίζω το ''πόμολο' μόνος μου, με το δεξί μου χέρι.
-Ανατροπέας-
...Αγαπητή μου Θεοφάνεια.

http://politikokafeneio.com/Forum/viewtopic.php?t=29426

Ανατρόμπας ένας εξαχρειωμένος πορνόγερος που θέλει να ονομάζεται και κομμουνιστής. Θαυμάστε τον παρακμιακό χυδαίο του διάλογο. Μια ζωή τέτοιος αλήτης ήταν αλλά τώρα που πέρασε στα ίσια με την νέα τάξη προδίδει ότι είναι ανθρώπινο και πατριωτικό με τον πιο εμετικό τρόπο. Ενα νεοταξίτικο ξέρασμα είναι, όπως και όλοι τους, η παρέα των 4-5 ατόμων του κωλοκαφενείου.

Αυτά τα αποβράσματα τολμούν και χύνουν το νεοταξίτικο δηλητήριο στην πατριωτική αριστερά με τα πιο χυδαία ψέματα. Όπως π.χ. τα παίρνουν από την χρυσή αυγή και το κράτος.

Δεν αξίζουν ούτε να τους φτύσεις!
Επιστροφή στην κορυφή
naireellinas



Συμμετέχουν: 07 Ιούν 12
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 06, 2012 10:15 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διαβάστε και τα εμμετικά σχόλια του εν λόγω για την υπόθεση της δεκαπεντάχρονης στο Π.Κ. και θα καταλάβετε πολλά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ανένδοτος
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 06, 2012 6:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά ενεργοποιήθηκε ο σ. gpolitis, το κέρατό μου μέσα; Θα με φάει η αγωνία... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 09, 2012 6:13 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
-Aνατροπέας- έγραψε:
Ελληνες, "ανθρωπόμορφα τέρατα βιαστές...


Δεν πας να ...τρίψεις το πόμολό σου παραπέρα πορνόγερε ο βηχούλης σου και το κωλοκαφενείο σας?

Ρε, σαχλαμάρεα γιατί δεν κάνεις σημαία την τιμωρία του ξενοδόχου που απασχολούσε παράνομο μετανάστη?

Για αυτό είσαστε υπέρ των λαθρο-εποίκων για νάχουν "φτηνό κρέας" τα αφεντικά σας, να φοροδιαφεύγουν και να εισφοροδιαφεύγουν (παρέα με τον λαθρο-έποικο) και να μένουν άνεργοι 1.500.000 ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΡΓΑΤΕΣ?
Επιστροφή στην κορυφή
Απορίξ
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 09, 2012 7:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανατρόμπας ένας εξαχρειωμένος νεοταξίτης πορνόγερος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεταλίκ έγραψε:
-Ανατροπέας- έγραψε:
...ευρωπεη?"
Γιατί να λέμε πέος;
Η ψωλή-ψωλάρα-πούτσα, καυλί, παλούκι, δεν ανταποκρίνονται;
Σιγά μην πω στη νέα μου σύντροφο:
Αγαπητή μου, να εισχωρίσω το πέος μου, μέσα στο αιδείον σου;
Μαζί με τη χυλόπιτα, θα φάω και τακουνιά, από το 12 ποντο.
...Και μετά, θα γυαλίζω το ''πόμολο' μόνος μου, με το δεξί μου χέρι.
-Ανατροπέας-
...Αγαπητή μου Θεοφάνεια.

http://politikokafeneio.com/Forum/viewtopic.php?t=29426

Ανατρόμπας ένας εξαχρειωμένος πορνόγερος που θέλει να ονομάζεται και κομμουνιστής. Θαυμάστε τον παρακμιακό χυδαίο του διάλογο. Μια ζωή τέτοιος αλήτης ήταν αλλά τώρα που πέρασε στα ίσια με την νέα τάξη προδίδει ότι είναι ανθρώπινο και πατριωτικό με τον πιο εμετικό τρόπο. Ενα νεοταξίτικο ξέρασμα είναι, όπως και όλοι τους, η παρέα των 4-5 ατόμων του κωλοκαφενείου.

Αυτά τα αποβράσματα τολμούν και χύνουν το νεοταξίτικο δηλητήριο στην πατριωτική αριστερά με τα πιο χυδαία ψέματα. Όπως π.χ. τα παίρνουν από την χρυσή αυγή και το κράτος.

Δεν αξίζουν ούτε να τους φτύσεις!


Δέν μπορεί να είναι αλήθεια το παραπάνω. Κάποιος να μου πεί πως είναι φτιαχτό!
Επιστροφή στην κορυφή
Κ.Ν.
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 10, 2012 12:16 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:

Δέν μπορεί να είναι αλήθεια το παραπάνω. Κάποιος να μου πεί πως είναι φτιαχτό!


Δές εδώ με θέματην Δίκη των τόνων


http://politikokafeneio.com/Forum/viewtopic.php?t=29426
Επιστροφή στην κορυφή
νάμπερ ουάν πορνόγερος
Επισκέπτης





ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 12, 2012 9:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντρεύεται ο αρχιπορνόγερος της "αντιρατσιστικής" πουστιάς

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 13, 2012 1:07 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βήχος Παναγιώτης Θα μπορούσα να σε χώσω μέσα κάθαρμα έχε χάρη στη Βάσω. Και να σε χαίρεται λεχρίτη.

https://www.facebook.com/baso.bechou/posts/344963215582415
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    patari.org Αρχική σελίδα -> Πολιτική συζήτηση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Hellenic (Greek) by Alex Xenias - Διορθώσεις:Αλφόνσος Πάγκας