Συνιστώμενα sites:

Underground News

Τηλέπλαγκτοι Πλάναι
 

Επικοινωνία

Χρησιμοποιήστε την παρακάτω φόρμα για να επικοινωνήσετε μαζί μας χωρίς να γράψετε στο φόρουμ.

Παρακαλούμε να συμπληρώσετε όλα τα πεδία με αστερίσκο και να είστε σύντομος και περιεκτικός.

Ονομα Αποστολέα:
Τηλέφωνο Αποστολέα:
e-mail Αποστολέα (*):
Θέμα (*):
Μήνυμα (*):
 

 


Δημοσιεύστε!


Κουρδικά drone σάρωσαν την τουρκική βάση του Ντιγιαρμπακίρ

Tue Dec 07, 2021 2:18 pm

Λαικες Αντιδρασεις κατα του Κορονοφασισμου

Tue Dec 07, 2021 12:56 pm

Βραβείο Πούλιτζερ Κατά Μαρινακη

Mon Dec 06, 2021 11:01 pm

Τεχνητή Νοημοσύνη: The Great Reset

Mon Dec 06, 2021 3:16 pm

Ακόμα μια φορά για "Tα ταξικά αδέρφια"

Mon Dec 06, 2021 2:55 pm

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ.....ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ

Mon Dec 06, 2021 12:01 pm

Αυστρία: Ζορίζει η κατάσταση;...

Mon Dec 06, 2021 7:22 am

ΔΙΑΒΑΣΤΕ: ΓΙΑΤΙ Ο COVID; ΓΙΑΤΙ H ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚAΙ O ΠΛΗΘΩΡΙΣΜΟΣ;

Mon Dec 06, 2021 5:39 am

Γκέιτς: Τα σημερινά εμβόλια δεν σταματούν τον κορωνοϊό

Mon Dec 06, 2021 4:29 am

Ομάδες πολιτων κατά Κόρονο φασισμού Τελεγκραμ

Mon Dec 06, 2021 12:57 am

Η ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

Mon Dec 06, 2021 12:26 am

ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΜΕΤΡΑ: ΚΑΤΩ ΤΩΡΑ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ.....

Mon Dec 06, 2021 12:12 am

Καταλήψεις σε Πλατείες σε Θεσσαλονίκη για Κορονοφασισμο

Sun Dec 05, 2021 10:18 pm

Πρόλογος στο Βιβλίο του Κέννεντυ για τον Φάουτσι

Sun Dec 05, 2021 1:55 am

Η Δυστοπια του Υποχρεωτικου Εμβολιασμου

Sat Dec 04, 2021 12:39 pm

Απαγορεύουν τις Διαδηλωσεις

Sat Dec 04, 2021 10:24 am

Στρατηγοί επικεφαλείς επιχειρήσεων υποχρεωτικού εμβολιασμο

Fri Dec 03, 2021 2:24 am

Περίεργα στην Αυστρια Παραιτήσεις Παντου

Fri Dec 03, 2021 2:15 am

Κ. Μητσοτάκης -Ο πιο ανάλγητος, αδίστακτος, ασυναίσθητος...

Thu Dec 02, 2021 12:14 pm

Ολλανδική Ομάδα κατά Εγκλεισμων

Wed Dec 01, 2021 7:22 pm

Καθηγητής Κούβελας για Μητσοτάκη: Από σήμερα πενθώ

Wed Dec 01, 2021 1:52 am

Η Αμερική βαδίζει ολοταχώς σε εμφύλιο.

Tue Nov 30, 2021 10:48 pm

ΦΙΜΩΣΗ ΔΙΑ ΝΟΜΟΥ: H ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΓΥΨΟ!

Mon Nov 29, 2021 3:25 pm

Η Μετάλλαξη Όμικρον κρατάει στο «κόκκινο» τα χρηματιστήρια

Mon Nov 29, 2021 9:03 am

30 Χρονια Κνιτες ΝΑΡ και Πρασινα Αλογα

Fri Nov 26, 2021 1:27 pm

ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΙΟ ΥΠΟΥΛΟΥ ΦΑΣΙΣΜΟΥ ΤΟΥ 4ΟΥ ΡΑΪX

Fri Nov 26, 2021 1:10 pm

Ολοταχώς για Υποχρεωτικό Μπολιασμα

Thu Nov 25, 2021 1:09 pm

Ιστορικοι Παραλληλισμοι

Thu Nov 25, 2021 12:44 pm

ΠΑΡΤΕ ΝΑΧΕΤΕ ΑΝΤΙΣΥΝΩΜΟΣΙΟΛΟΓΟΙ

Thu Nov 25, 2021 6:35 am

Το λένε στα ίσια τι επιδιώκουν με τους εμβολιασμούς

Thu Nov 25, 2021 1:13 am

Κορωνοϊός ή άσκηση υποταγής

Wed Nov 24, 2021 11:56 pm

Ιταλία: Εμβολιασμένοι καίνε πιστοποιητικά τους

Wed Nov 24, 2021 7:14 pm

Σλοβενια - Τι περιεχουν τα Μπολια

Tue Nov 23, 2021 1:27 pm

Νεοταξίτικοι εμπρησμοί: Σειρά της Ισπανίας

Tue Nov 23, 2021 12:18 pm

Μπέος λέει απατεώνα τον Τζέφρυ

Mon Nov 22, 2021 6:57 am

Ο ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΓΡΙΒΑΣ ΑΠΟΜΥΘΟΠΟΙΕΙ ΤΟΝ ΚΟΡΩΝΟΪΟ

Mon Nov 22, 2021 5:44 am

H Σύγχρονη αριστερά...

Sun Nov 21, 2021 10:20 am

Συγκέντρωση για πρώτη φορά έξω από τα γραφεία της Ν.Δ.

Sat Nov 20, 2021 10:03 am

Βολιβία-Απανθρακώθηκαν 36 εκατ.στρέμματα

Fri Nov 19, 2021 9:02 am

ΕΚΛΕΙΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.

Fri Nov 19, 2021 4:42 am

ΠΑΡΩΝ ο Robert F. Kennedy! στην ΛΑΟΘΑΛΑΣΣΑ στο Μιλάνο

Fri Nov 19, 2021 2:51 am

Π.Ι.Σ-ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ μέρος των νοσηλειών τους οι ανεμβολιαστοι

Thu Nov 18, 2021 9:32 pm

Ρωσία Κορονοιος στο διηνεκές

Thu Nov 18, 2021 2:07 am

Από το Νοέμβρη της Εξέγερσης... στο Νοέμβρη των Big Pharma..

Wed Nov 17, 2021 5:48 pm

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΡΕΥΝΗΤΗΣ ΤΟΥ Π. ΠΑΤΡΩΝ Κ. ΦΑΡΣΑΛΙΝΟΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΙ.

Tue Nov 16, 2021 3:05 pm

Επιτέλους όλοι φοράνε μαζικά μάσκες

Mon Nov 15, 2021 6:34 am

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ

Mon Nov 15, 2021 5:11 am

Κάποτε θα ρθουν να σου πουν-Παύλος Σιδηρόπουλος

Mon Nov 15, 2021 4:54 am

Αλιβιζάτος: Απολύσεις σε όλους τους ανεμβολίαστους

Sat Nov 13, 2021 8:42 pm

Επιτροπή λοιμοξιολόγων-πολυεθνικές φαρμάκων κώλος και βρακί

Sat Nov 13, 2021 6:48 am